فرد یا تیم نوآور

" هر شخص حقیقی (یا نماینده تعدادی از اشخاص حقیقی به عنوان یک تیم) که توانمندی پیاده سازی ایده های نوآورانه، حداقل یک نمونه آزمایشگاهی محصول، ارائه پایلوت خدمت یا شبیه‌سازی فرایند تولید محصول و خدمت جدید و یا بهینه شده در کشور را داشته و بتواند این موضوع را اثبات نماید، در شبکه نوآوری تهران به عنوان فرد / تیم نوآور شناخته می شود."

شبکه نوآوری تهران، برای تسهیل گری عضویت این افراد، نخبگان معرفی شده از سوی بنیاد ملی نخبگان و متخصصان غیر مقیم (خارج از کشور) و افرادی که در پایگاه مرکز مالکیت معنوی ایده، طرح یا اختراعی ثبت نموده اند؛ بعد از ثبت نام و عضویت در شبکه به صورت اتوماتیک به عضویت شبکه در آمده و می توانند از مزایای عضویت و حمایت های آن بهره­ مند شوند. 

         

 

 

در صورتیکه فرد، عضو هیچ کدام از پایگاه های معرفی شده در کشور نباشد، می تواند بعد از ثبت نام در شبکه، درخواست عضویت خود را از منوی تعیین عضویت، در سامانه ثبت نموده و مطابق فرآیند طراحی شده در سامانه به درخواست خود را تکمیل نمایند.

این نقش در شبکه نوآوری،  به منظور شناسایی و توانمندسازی افراد نوآور در راستای تجاری سازی طرح ها و اختراعات فناورانه و نوآورانه در سطح کشور پیش بینی و تعبیه شده است. برای این منظور پس از اخذ اطلاعات و مستندات لازم از متقاضیان و فراهم آمدن پیش نیازهای لازم، فرایند ارزیابی درخواست های عضویت آغاز می‌گردد.

طرح هایی که واجد شرایط لازم به منظور عضویت در شبکه نوآوری شناخته شوند، وارد مرحله نسخه پیچی می‌شوند. در این گام بر اساس فرایند تعریف شده، نسخه توانمندسازی فرد نوآور و همچنین تجاری سازی طرح وی تدوین شده و بر این اساس از مشاوره ها، دوره های آموزشی، نشست ها و سایر مزایای تعریف شده در این شبکه بهره مندی می‌گردند.

 

 

 

آخرین اخبار

فراخوان مرکز رشد نخبگان پارک فناوری پردیس

آغاز فراخوان مرکز رشد نخبگان پارک فناوری پردیس، مهلت ثبت نام تا پایان مردادماه

شرایط ویژه عضویت در پارک علم و فناوری ایرانیان

پارک علم و فناوری ایرانیان با توجه به تکمیل عضویت 10 شرکت اول، شرایط ویژه ای برای عضویت 10 شرکت دوم در نظر گرفته است.

کسب‌و‌کارهای جدید دانش‌بنیان هوایی توسعه می‌یابد

کسب‌و‌کارهای جدید دانش‌بنیان هوایی توسعه می‌یابد