سامانه ثبت نام تقاضای شغلی شرکت‌های دانش بنیان

با توجه به عقد تفاهم‌نامه میان شبکه نوآوری تهران (tinet) و مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد به منظور استفاده مشترک از ظرفیت‌های طرفین جهت معرفی نیروی انسانی کارآمد سنجش شده از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی توسط شبکه نوآوری به شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و.. که از طریق شبکه اقدام به تقاضای نیروی انسانی نموده‌اند، در نظر داریم تا سامانه ای را در این رابطه به کار بگیریم.


این اتفاق مهم و نوآور در سال رونق تولید می‌تواند شروع و آغاز حرکتی جمعی و یکپارچه به جهت هم افزایی هرچه بهتر ظرفیت‌های مختلف در جهت به کارگیری نیروی متخصص و کارآمد در شرکت‌های بخش خصوصی گردد.


دوم مهر ماه، از سامانه ثبت نام تقاضای نیرو در شبکه نوآوری رونمایی خواهد گردید و ضمن اطلاع رسانی این اتفاق مهم به صورت حداکثری در بین اهالی خبر و رسانه، علاقه مندان بتوانند با مراجعه به شبکه نوآوری تقاضای نیروی خود را درج نموده و نسبت به تامین نیروی انسانی خود از طریق این سامانه اقدام نمایند.


با مراجعه به سایت تینت و صفحه ثبت نام تقاضای شغلی، میتوانید نیروی متخصص و کارمد را استخدام نمایید.

 

آخرین اخبار

تعاملات علمی جهان اسلام با کمک دانشمندان مسلمان رونق می‌گیرد

دانشمندان جهان اسلام با مشارکت در ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP)، تعاملات علمی و فناورانه دنیای اسلام را رونق می‌دهند.

فرآخوان عضویت مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

به اطلاع کلیه فرهیختگان، نوآوران و نخبگان حوزه استارتاپی کشور می‌رساند دوازدهمین دوره فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس که از ۱۶ مهر ماه آغاز شده است، تا ۱۰ آبان‌ماه سال‌ جاری ادامه خواهد داشت.

بهره‌مندی برگزیدگان آزمون استخدامی بخش خصوصی از خدمات شبکه ملی نوآوری

مدیر شبکه نوآوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری با اشاره به بهره‌مندی برگزیدگان دوره سوم آزمون استخدامی بخش خصوصی و شرکت‌های دانش بنیان از خدمات شبکه ملی نوآوری گفت: برگزیدگان این آزمون می‌توانند از حمایت مالی و خدمات ویژه شبکه در قالب باشگاه نوآوری که توسط بخش خصوصی ایجاد شده، استفاده کنند.

نکاتی که قبل از شروع یک استارتاپ پلتفرم محور باید بدانید

کسب و کارهای پلتفرم محور چندین سال است به رشد فوق‌ العاده‌ای رسیده اند و حتی توانسته اند زندگی روزمره و جهان اطراف ما را تغییر دهند. اما به وجود آوردن یک استارتاپ موفق پلتفرم محور کار آسانی نیست. در این یادداشت برخی نکاتی که قبل از تشکیل این مدل استارتاپ‌ها باید بدانید و مراحلی که قبل از راه اندازی کسب و کار خود باید طی کنید را بررسی خواهیم کرد.