راهنمای تکمیل اسناد بیمه تکمیلی

به اطلاع اعضای محترم شبکه نوآوری تهران میرساند در راستای ارتقای کیفی و تسهیل گری ارائه خدمات و همچنین با هدف پاسخگویی بهتر به بیمه شدگان، مستند ذیل را جهت استفاده بهتر و راحت‌تر از خدمات و ارائه مدارک مطالعه فرمایید.
مراحل دریافت هزینه‌ها از قبیل نحوه استفاده از خدمات، مدارک لازم، بازه زمانی ارسال مدارک و دریافت هزینه‌های مربوطه و نحوه استفاده از خدمات بیمارستانی از جمله خدمات بستری را با جزئیات در متن پیوست آمده است.

دانلود راهنمای تکمیل اسناد بیمه تکمیلی 

آخرین اخبار

شاه بیت اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دانش بنیان است/ صادرات محصولات دانش بنیان باید شتاب بیشتری بگیرد 

معاون اول رییس جمهور اقتصاد دانش بنیان را مهمترین اولویت کشور در شرایط فعلی عنوان کرد و گفت: ما به دنبال اقتصادی هستیم که منابع درآمدی از درون خود ایجاد کنیم که این امر همان اقتصاد دانش بنیان به شمار می رود. با تحقق این امر می‌توانیم در مقابل فشارهای بیرونی مقاومت کنیم.

توسعه کسب‌وکارهای نوپا با گسترش اکوسیستم‌های فناوری و نوآوری / تامین مالی هوشمندانه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: تبدیل کسب‌وکارهای دانش‌بنیان به موتورهای واقعی توسعه اقتصاد کشور، مستلزم تقویت تعامل بازیگران مختلف اکوسیستم است از اینرو صندوق نوآوری و شکوفایی درصدد است تا تعاملش با بازیگران اصلی اکوسیستم فناوری و نوآوری را گسترش ‌دهد.

فناوری بلاک‌چین می تواند وضعیت اقتصادی کشور را بهبود ببخشد

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی نفع فناوری بلاکچین را بیشتر از ضرر آن دانست و گفت: وضعیت اقتصادی کشور را می توان در صورت رشد بستر فعالیت فناوری بلاک‌چین و همکاری مجموعه‌های مختلف دولتی و خصوصی توسعه بخشید.

توسعه، کارآفرینی و بومی سازی فناوری اینترنت اشیاء در کشور

چهارمین دوره آموزش جامع اینترنت " IoTWAY " با حمایت ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و با همکاری سازمان ساتبا (وزارت نیرو) در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.