باشگاه شبکه

دسته‌بندی برنامه‌های باشگاه

                                                                                                            

               

 

  اهـــداف

باشگاه شبکه نوآوری تهران در راستای ایجاد پل ارتباطی مستمر و مستحکم و ايجاد فضايي با نشاط و پویا در بين منابع انساني اعضای شبکه و افزایش سطح رضایت‌مندی ایجاد گردیده است. در این راستا، باشگاه شبكه نوآوري تهران خدمات ویژه‌ای را به اعضا ارائه داده و اقدام به برگزاري برنامه‌های مختلف فرهنگي، هنري و ورزشي در حوزه‌هاي مختلف مي‌نمايد. اين برنامه‌ها كه بصورت مستمر و یا در مناسبت‌هاي مختلف و با هدف افزايش انگيزه، ارتقاءسطح اعتقادي و تقويت روحيه نشاط و شادابي ميان متخصصين و كاركنان شاغل در مراكز و مجموعه‌های عضو برگزار مي گردد، با رويكرد توسعه هم‌افزایی و آشنایی متخصصین و فناوران تعریف شده است.

 

عضویت در باشگاه:

عضویت در باشگاه در دو قالب حقیقی و حقوقی امکانپذیر می‌باشد. کلیه پرسنل اعضای شبکه شامل مجتمع‌های فناوری و نوآوری، شرکتهای دانش‌بنیان و پرسنل شاغل در مراکزی که به عنوان اعضای افتخاری در شبکه حضور دارند، می‌توانند به عضویت حقیقی باشگاه درآیند. مراکز عضو شبکه نیز می‌توانند در صورت تمایل به عنوان اعضای حقوقی ثبت‌نام نمایند. عضویت در باشگاه پس از طی مراحل عضویت و با پرداخت مبلغی که بصورت سالیانه مصوب و اعلام می‌شود، انجام می‌شود.

برای متقاضیان، سه نوع عضویت پیش‌بینی شده است که هر فرد یا مرکز می‌تواند با رعایت ضوابط و مقررات باشگاه نوع عضویت خود را انتخاب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شود.

  • عضویت طلایی (استفاده از کلیه امکانات شبکه با حداکثر تخفیف)
  • عضویت نقره‌ای (استفاده از بخشی از امکانات شبکه با تخفیف)
  • عضویت عادی (استفاده از امکانات عادی شبکه بدون تخفیف)

کارت عضویت باشگاه به نام «تینت کارت» برای کلیه اعضای حقیقی صادر و ارائه خدمات برای آنها صرفاً از طریق کارت امکان‌پذیر خواهد بود.

هر فرد یا مرکز با توجه به امتیازاتی که کسب می‌کند، می‌تواند یکی از انواع عضویت را داشته باشد. در کسب امتیازها پارامترهایی از جمله وفاداری به عضویت در باشگاه، فعالیت و مشارکت در برنامه‌های باشگاه و معرفی اعضای جدید به باشگاه موثر خواهد بود.

 

 

 

آخرین اخبار

سومین دوره ثبت نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی آغاز شد

در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان، فناور و اعضای شبکه نوآوری تهران، سومین دوره ثبت نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی با همکاری پارک فناوری پردیس در بازه زمانی 12 لغایت 28 شهریور انجام خواهد شد.

فراخوان مرکز رشد نخبگان پارک فناوری پردیس

آغاز فراخوان مرکز رشد نخبگان پارک فناوری پردیس، مهلت ثبت نام تا پایان مردادماه

شرایط ویژه عضویت در پارک علم و فناوری ایرانیان

پارک علم و فناوری ایرانیان با توجه به تکمیل عضویت 10 شرکت اول، شرایط ویژه ای برای عضویت 10 شرکت دوم در نظر گرفته است.