ثبت‌نام دومین دوره شتابدهی مرکز امیدپذیرش طرح‌ها در دومین دوره شتابدهی مرکز نوآوری فرهنگی امید آغاز شد.

دوره شتابدهی مرکز امید فرآیندی یک‌ساله برای حمایت از گروه‌های فعال فرهنگی-رسانه‌ای در جهت ارتقا به مؤسساتی نوپاست. این کار از طریق تأمین فضای کار، آموزش، مربی‌گری و سرمایه‌گذاری در تولید محصول (تا سقف 40میلیون تومان) انجام می‌گیرد.

اگر تیم و ایده‌ای در زمینه تولید محصول چندرسانه‌ای، عرضه و فروش محصولات چندرسانه‌ای، سرویس‌های VOD و خدمات آموزشی و تصویری دارید و دنبال توسعه فعالیت خود هستید، به ما بپیوندید...

  لطفا در صورتی که ‌پیش‌ثبت‌نام مرکز را انجام نداده‌اید، جهت مشاهده شرایط و مراحل ثبت‌نام و دریافت طرح‌نامه و راهنمای ثبت‌نام به صفحه پیش‌ ثبت‌نام مراجعه نمایید. اگر قبلا پیش‌ثبت‌نام را انجام داده‌اید، برای ثبت طرح به صفحه ثبت‌نام مراجعه نموده و مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

 ۱. ابتدا فرم اطلاعات فردی سرگروه و اعضای تیم را تکمیل نمایید.

 ۲. در مرحله بعد، عنوان ایدۀ خود را به همراه چکیده‌ای از آن، به صورت مختصر و با رعایت تعداد کاراکتر مجاز بیان کنید.

 ۳. در مرحله نهایی فایل تکمیل شدۀ طرح‌نامه و ویدئوی معرفی آن را به همراه یک نمونه کار مرتبط با ایده، در محل مشخص شده، بارگذاری نمایید.

دقت داشته باشید که فرمت قابل قبول برای طرح‌نامه docx است و در صورتی که فایلی در ضمیمه آن دارید، می‌توانید از حالت فشرده (rar و zip) استفاده کنید. همچنین مدت زمان هر ویدئوی معرفی حداکثر 5 دقیقه (با فرمت mp4) بوده و حجم هر دقیقه از نمونه کار مرتبط با ایده‌ی شما نیز به طور میانگین 5M می‌تواند باشد. همچنین زمان بارگذاری ویدئوها محدود است. پس در صورت امکان از اینترنت پرسرعت برای این منظور استفاده نمایید و اگر دچار مشکل شدید، آن را از طریق مجاری ارتباطی به کارشناسان مرکز اطلاع دهید.

 پس از ثبت نهایی طرح و دریافت کد رهگیری، تیم کارشناسی مرکز امید، طرح‌نامه، ویدئوی معرفی و نمونه کار شما را بررسی و ارزیابی خواهند کرد و در صورت دارا بودن شرایط و کسب امتیاز لازم، برای مصاحبه حضوری با شما تماس گرفته خواهد شد. در غیر این صورت نتیجه بررسی به شما اعلام می‌شود.

 به امید دیدار شما در امید

معرفی شبکه


رویداد های شبکه

ثبت‌نام دومین دوره شتابدهی مرکز امید

پذیرش طرح‌ها در دومین دوره شتابدهی مرکز نوآوری فرهنگی امید آغاز شد. دوره شتابدهی مرکز امید فرآیندی یک‌ساله ...

تور فناوری نانو

تور فناوری نانو با هدف: معرفی دستاوردهای کشور در حوزه فناوری نانو/ایجاد انگیزه و روحیۀ خودباوری در میان دانشجویان /معرفی خدمات و تسهیلات ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و ...

فستیوال بازار دارایی‌های فکری و نوآوری صنایع شیمیایی و پلیمر

فن بازار منطقه اي استان کرمانشاه، با همكاري مركز فن بازار ملي ايران، پارک علم و فناوري استان کرمانشاه ، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري ....

دومین کارگاه عملی پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)

امروزه امنیت اطلاعات، یکی از چالش‌های اصلی در عصر فناوری اطلاعات محسوب می‌شود