آغاز ثبت نام دوره آموزشی جامع ثبت اختراع خارجی، جستجو و تحلیل پتنتمرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس با همکاری کانون پتنت ایران برگزار می­ کند؛

به­ منظور ارتقاء دانش  شرکت­ های فعال حوزه دانش ­بنیان کشور در هدف­ گذاری به ­منظور صادرات محصولات فناورانه و توسعه تجاری­ سازی فناوری­ های بومی، دوره آموزشی جامع «ثبت اختراع خارجی، جستجو و تحلیل پتنت» در قالب 2 کارگاه آموزشی طی روزهای سه­ شنبه و چهارشنبه 3 و 4 بهمن­ ماه 1396 در محل پارک فناوری پردیس برگزار می­ شود.

به­ گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این رویداد آموزشی که از سوی مرکز توسعه کسب و کار فناوری و با همکاری کانون پتنت ایران برگزار خواهد شد، در قالب 2 کارگاه آموزشی با عناوین؛ «اصول مالکیت فکری و ثبت پتنت» و «جستجو و تحلیل پتنت» برنامه ­ریزی شده است.

مخاطبین این کارگاه های آموزشی، شرکت های عضو کلیه پارک­ ها و مراکز رشد کشور، شرکت­ های دانش­ بنیان و فناور و اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه مالکیت فکری در نظر گرفته شده است.

مهلت ثبت­ نام دوره جامع ثبت اختراع خارجی، جستجو و تحلیل پتنت تا تاریخ 26 دی ­ماه96 اعلام شده است. متقاضیان می ­توانند در دوره جامع(هر دو کارگاه آموزشی) و یا متناسب با نیازهای آموزشی خود در هر یک از دو کارگاه آموزشی بر اساس  فایل اطلاعات کارگاه آموزشی ثبت ­نام نمایند.

معرفی شبکه


آخرین اخبار

ارایه بیمه تکمیلی به شرکت های دانش بنیان و اعضای شبکه نوآوری تهران

اولین دوره ثبت نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی با همکاری بیمه دانا آغاز شد

فراخوان پژوهشی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

شركت مجتمع گاز پارس جنوبي در نظر دارد اجراي پروژه پژوهشي تهيه ...

پای شرکت‌های دانش بنیان به مجمع عمومی سازمان ملل هم کشیده شد

دکتر حسن روحانی در جمع سران کشورهای شرکت کننده در مجمع عمومی سازمان ملل متحد...