بازار فناوری اطلاعات چیست و چگونه کار می‌کند؟

در این بازار، خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، فناوری ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‏ افزارها و ... در دسترس اعضای شبکه قرار گرفته است. این خدمات توسط شرکت‏‌ها و افراد فعال متخصص در این حوزه که به عنوان کارگزاران شبکه شناخته می‏‌شوند ارائه می‌شود.

در بازار فناوری، خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‌افزارها و ... در اختیار کاربران شبکه قرار گرفته است. این خدمات که هر روز بر تعدادشان افزوده می‌شود توسط شرکت‌ها و افراد متخصص فعال در این حوزه که به عنوان کارگزاران شبکه شناخته می‌شوند ارائه شده و اعضای شبکه می‌توانند با توجه به رزومه و شرایط هر کارگزار برای ارائه خدمت، درخواست خود را برای او ارسال کنید.همچنین اعضای حقوقی شبکه شامل شرکت‌ها و موسسات عضو و فعال در بخش فناوری اطلاعات که دارای محصول یا خدماتی در این حوزه هستند می‌توانند با ثبت نام در بخش کارگزاری بازار، خدمات و محصولات خود را جهت عرضه به سایر اعضا به این بازار اضافه نمایند.

 

بازار فناوری اطلاعات چیست و چگونه کار می‌کند؟

 

لازم به ذکر است که بازار خدمات تینت تنها مخصوص محصولات و خدمات شرکت‌ها نیست و به زودی امکان ارائه خدمت توسط افراد فعال در این حوزه و همچنین تیم‌های فناور و به این بازار اضافه خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: