بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا (هشتمین دوره)

تینت در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، استارت‌آپ‏‌ها و شرکت‏‌های نوپا و نوآور ارائه خدمات بیمه تکمیلی را فراهم کرده است.

تینت در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‏‌های نوپا و نوآور امکان ثبت‌‏نام هشتمین دورۀ بیمه تکمیلی را فراهم کرده است.

در این طرح سه طرح خدمات درمان تکمیلی با تعهدات و قیمت‏‌های متفاوت برای انتخاب ارائه شده است و همۀ بیمه‌شدگان اصلی و همسر و فرزندان بدون محدودیت سن و با حق بیمۀ یکسان تحت پوشش قرار می‌گیرند. همچنین کارکنان شرکت‌هایی که بیمه می‌شوند می‌توانند والدین خود را تا سقف سنی ۷۰ سال، بدون افزایش حق بیمه، تحت پوشش خدمات قرار دهند.

 

بهره‌مندی اعضای تینت از خدمات بیمه تکمیلی

 

 این قرارداد سطح جامع و کم‌‏نظیری از خدمات درمانی  را ارائه می‌دهد؛ شامل هزینه‌های بیمارستانی تخصصی و عمومی، زایمان، درمان نازایی، انواع هزینه‌های پاراکلینیکی، دندانپزشکی و سایر هزینه‌های درمانی.

 

نرخ حق بيمه از طريق طرحهای ارائه شده توسط شبکه فناوری و نوآوری ایران در مقايسه با ساير بيمه‌های درمان تکمیلی و طرح‌‏های مشابه به میزان قابل توجهی پایین‌‏تر و ارزان‏‌تر است.

همچنین این طرح، مشکل محدوديت 50 نفر پرسنل برای شرکت‌هاي طرف قرارداد را ندارد.

 

از ویژگی‌ها و مزیت‌های دیگر این طرح می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارائۀ خدمات بیمه‌ای در شعبه‌های سراسر کشور
 2. ارائۀ خدمات آنلاین توسط مراکز درمانی طرف قرارداد سراسر کشور
 3. پرداخت هزینۀ ناهنجاری‌های جنین
 4. پرداخت هزینه‌های مربوط به دندانپزشکی
 5. پرداخت هزینه‌های نازایی و ناباروری
 6. پرداخت هزینه‌های ویزیت و آزمایش
 7. ارائۀ خدمات بیمۀ درمان به کلیۀ شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و خلاق سراسر کشور
 8. بهترین پوشش‌ها و پایین‌ترین حق بیمه
 9. نداشتن محدودیت ۵۰ نفر پرسنل برای شرکت های طرف قرارداد است
 10. امکان بهرمندی از خدمات بیمه درمان شرکت های کوچک و‌متوسط
 11. ارائه سه طرح مختلف بیمه عمر و حوادث کارکنان
 12. بهره‌‎مندی شرکت‌های عضو قرارداد بیمۀ درمان تکمیلی از تخفیف‌های سایر رشته‌های بیمه‌ای
 13. حداقل حق بیمۀ عمر و ‌حوادث ماهانه ۶۷،۵۸۰ ریال
 14. پرداخت هزینه های سمعک
 15. پرداخت هزینه های دارو (طرح ویژه)
 16. پرداخت هزینه ایمپلنت، ارتودنسی و داندان مصنوعی (طرح ویژه)

 

 

بهره‌مندی اعضای تینت از خدمات بیمه تکمیلی

 

مهلت ثبت‌نام و ورود اطلاعات متقاضیان برای استفاده از خدمات بیمه از هفتم اردیبهشت ماه 1400 تا تاریخ 25 اردیبهشت ماه 1400 است.

برای دریافت اطلاعات کامل‌تر و ثبت نام این طرح می‌توانید به سایت تینت به آدرس tinet.ir مراجعه کنید یا با شمارۀ
021-76250036-37 تماس بگیرید.

 

 

بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا

 

برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی، کاربر می‌بایست:

۱. از طریق کلیک بر روی لینک ثبت نام در صفحه اصلی سایت شـبکه فناوری و نوآوری ایران وارد سامانه ثبت نام بیمه شود.
۲. درصورتی که شرکت عضو شـبکه فناوری و نوآوری ایران نشده است، می‌تواند از طریق گزینه عضویت مراحل ثبت‌نام را انجام بدهد.
۳. پس از ورود به سامانه و انتخاب گزینه ثبت‌نام از منوی اصلی، قراردادی که شرکت می‌تواند در آن ثبت نام کند نمایش داده می‌شود.

 

بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا

 

 

 

در صورتی که شرکت شما جزو شرکت‌‌های مشمول طرح است ولی قراردادی ندیده‌اید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

۴. با کلیک روی دکمه شروع ثبت‌نام، توضیحات مربوط به ثبت‌نام و قرارداد نمایش داده می‌شود. لازم است کاربر ضمن مطالعۀ توضیحات، نیازمندی‌های لازم برای ثبت‌نام را تهیه کند، این نیازمندی‌ها شامل این موارد است:

 • دانلود و تکمیل نمونه نامه درخواست استفاده از خدمات بیمه تکمیلی در سربرگ شرکت
 • لیست بیمه تامین اجتماعی شرکت که نام بیمه‌شدگان اصلی باید در آن ثبت شده باشد.
 • داشتن کارت ملی، تاریخ تولد، نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، جنسیت، وضعیت تاهل، وضعیت استخدام (قراردادی، رسمی، پیمانی، بازنشسته)، شماره همراه و شماره شبا
 • برای فرزندان مونث بالای 18 سال به شرط عدم اشتغال به کار و ازدواج، تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه فرزند باید در مراحل ثبت نام بارگذاری شود.
 • فرزندان ذکور تحت تکفل تا 22 سال، به شرط عدم اشتغال به کار و ازدواج، می‌توانند ثبت‌نام شوند. (در مورد دانشجویان با ارایه گواهی اشتغال به تحصیل حداکثر تا سن 25 سال تمام و در مورد دانشجویان مقطع دکترا حداکثر تا سن 26 سال تمام تحت پوشش هستند و نیاز است در مراحل ثبت نام گواهی اشتغال به تحصیل بارگذاری شود)
 • شرکت می‌تواند کلیه کارکنان بازنشسته تمام‌وقت خود را صرفاً در ابتدای قرارداد به همراه همه افراد خانواده تحت تکفل (همسر و فرزندان) بیمه کند و نیاز است در زمان ثبت نام تصویر قرارداد کاری تمام‌وقت یکساله به همراه تصویر صفحه اول دفترچه بیمه‌گر پایه بارگذاری شود.

۵. پس از مطالعه موارد فوق روی دکمه ادامه کلیک کنید، در این مرحله قوانین بیمه برای ثبت‌نام نمایش داده می‌شود، پس از مطالعه قوانین و درصورت قبول شرایط، روی گزینه «با قوانین موافق هستم، انتخاب طرح» کلیک کنید.

همه کاربران محترم متقاضی استفاده از خدمات بیمه تکمیلی توجه داشته باشند که مسئولیت عدم رعایت ضوابط و ثبت افرادی که واجد شرایط نیستند، بر عهده فرد است و ضمن حذف این افراد از لیست هزینه‌های پرداختی برای ثبت‌نام، برگردانده نمی‌شود.

۶. پس از تایید قوانین، سه طرح بیمه درمان تکمیلی با سطح تعهدات متفاوت و سه طرح بیمه عمر و حوادث نمایش داده می‌شود، که لازم است شرکت یک طرح بیمه درمان تکمیلی را به همراه طرح بیمه عمر و حوادث انتخاب کند و روی ادامه کلیک کند.

بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا

بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا

 

 

۷. در این قسمت اطلاعات موردنیاز شرکت را وارد کنید و مدارک موردنیاز شامل نامه درخواست استفاده از خدمات بیمه تکمیلی و لیست بیمه شرکت را آپلود کنید و سپس روی ادامه کلیک کنید.

۸. در مرحله بعد نیاز است اطلاعات رابط شرکت برای تعامل با بیمه شامل کدملی، نام و نام خانوادگی، شماره همراه و پست الکترونیک وارد شده و بر روی ادامه کلیک شود.

۹. ورود اطلاعات: در این مرحله کاربر باید اطلاعات متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی را به همراه اعضای خانواده شان وارد کند.

 • برای ورود اطلاعات نفرات اصلی (یا همان کارمندان شرکت) روی گزینه «افزودن کارمند جدید» در بالای صفحه کلیک کنید و کدملی و سال تولد فرد را وارد کنید.
 • در صورت صحت اطلاعات واردشده، مشخصات متقاضی نمایش داده می‌شود، اطلاعات تکمیلی موردنیاز را تکمیل کنید و بر روی گزینه ثبت کلیک کنید. در صورت نبود ارتباط با سامانه ثبت احوال نیاز است اطلاعات فرد به صورت دقیق و منطبق با اطلاعات شناسنامه و کارت ملی وارد شود.
 • در هنگام ثبت شماره شبا و شماره همراه بیمه شده اصلی دقت لازم صورت پذیرد که شماره متعلق به همان بیمه شده  باشد .

بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا

 

 

 • پس از ورود اطلاعات هر فرد و در انتهای ردیف متعلق به فرد در جدول اسامی، با کلیک بر روی دکمه «تحت تکفل» اطلاعات مربوط به اعضای خانواده هر فرد را وارد کنید.

در صورت ثبت اطلاعات خاص که نیازمند ارایه مدارک است (مانند ثبت اطلاعات دختر با سن بیشتر از ۱۸ سال)، سامانه پیام لازم برای بارگذاری مدارک را ارسال می‌کند. باید سند درخواستی اسکن و بارگذاری شود.

پس از ورود اطلاعات و تایید راهبر شبکه گزینه پرداخت فعال می‌شود و کاربران می توانند از تاریخ  بیست اردیبهشت الی بیست و پنجم اردیبهشت برای پرداخت به سامانه مراجعه کنند.

 

بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: