عضویت در تینت و دریافت شناسۀ ملی نوآوری

تیم‌های استارت‌آپی یا پردیس‌های نوآوری که می خواهند در شبکه، یک شرکت شناخته شوند یا شناسه حقوقی ندارند، می توانند با دریافت شناسه ملی نوآوری هویت خود را در شبکه ثبت کرده و از خدمات شبکه استفاده کنند.

همان‌گونه که کد ملی به افراد حقیقی هویت می بخشد، شناسه ملی نیز شخص حقوقی را قابل شناسایی می سازد اما بسیاری از مجموعه‌های خدماتی در اکوسیستم نوآوری کشور هستند که در حال حاضر دارای شناسه ملی نیستند.

عضویت در تینت و دریافت شناسۀ ملی نوآوری

از طرفی با رشد روز افزون استارت‌آپ‌ها و پردیس‌های نوآوری نیاز به هویت بخشی به آن‌ها به شدت احساس می شود.

در این راستا، شبکه فناوری و نوآوری ایران مفهوم جدیدی به نام شناسه ملی نوآوری را ایجاد کرده است. این شناسه 12 رقمی کارکردی مشابه به شناسه ملی دارد.

شناسه ملی نوآوری ویژه تیم‏‌های استارت‌آپی است. تیم‌های استارت‌آپی  یا پردیس‌های نوآوری (فضاهای کار اشتراکی، مراکز رشد و ... ) که می‌خواهند مانند یک شرکت در شبکه شناخته شوند اما هنوز شرکتی ثبت نکرده اند و یا شناسه حقوقی ندارند، می توانند با دریافت شناسه ملی نوآوری (شناسه 12 رقمی اختصاصی) هویت خود را در شبکه ثبت کرده و از خدمات شبکه استفاده کنند و یا خدمت و محصول‌شان را ارائه دهند.

استارت‌آپ‌ها و پردیس‌های نوآوری در قدم نخست برای عضویت در تینت  ابتدا می بایست اقدام به دریافت شناسه نوآوری کنند. سپس پنل آن‌ها در تینت با شناسه ملی نوآوری آن‌ها ایجاد می شود.

در صورتیکه شناسه حقوقی ندارید، در چند دقیقه می‌توانید از طریق لینک زیر دارای شناسه ملی نوآوری بشوید.

 

عضویت در تینت و دریافت شناسۀ ملی نوآوری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: