ثبت نام تقاضای شغلی شرکت‌های دانش‌بنیان

با توجه به عقد تفاهم‌نامه میان تینت و مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، به منظور استفاده مشترک از ظرفیت‌های طرفین جهت معرفی نیروی انسانی کارآمد، در نظر داریم تا سامانه ای را در این رابطه به کار بگیریم.

با توجه به عقد تفاهم‌نامه میان شبکه فناوری و نوآوری ایران (tinet) و مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد به منظور استفاده مشترک از ظرفیت‌های طرفین جهت معرفی نیروی انسانی کارآمد سنجش شده از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی توسط شبکه نوآوری به شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و.. که از طریق شبکه اقدام به تقاضای نیروی انسانی نموده‌اند، در نظر داریم تا سامانه ای را در این رابطه به کار بگیریم.

این اتفاق مهم و نوآور در سال رونق تولید می‌تواند شروع و آغاز حرکتی جمعی و یکپارچه به جهت هم افزایی هرچه بهتر ظرفیت‌های مختلف در جهت به کارگیری نیروی متخصص و کارآمد در شرکت‌های بخش خصوصی گردد.

دوم مهر ماه، از سامانه ثبت نام تقاضای نیرو در شبکه نوآوری رونمایی خواهد گردید و ضمن اطلاع رسانی این اتفاق مهم به صورت حداکثری در بین اهالی خبر و رسانه، علاقه مندان بتوانند با مراجعه به شبکه نوآوری تقاضای نیروی خود را درج نموده و نسبت به تامین نیروی انسانی خود از طریق این سامانه اقدام نمایند.

با مراجعه به سایت تینت و صفحه ثبت نام تقاضای شغلی، می‌توانید نیروی متخصص و کارآمد را استخدام نمایید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: