تینت با هماهنگی با فضاهای کار اشتراکی برای استارتاپ‌ها دفتر کاری بدون پول پیش و اجاره‏‌های هنگفت و با تنوعی از نظر موقعیت جغرافیایی، امکانات و... فراهم کرده است.

 

کاهش هزینۀ فضاهای کار اشتراکی برای استارتاپ‌ها

تینت با حمایت از شکل‌گیری فضای کار اشتراکی، هزینه‌های استقرار افراد در این فضاها را کاهش می‌دهد. شرکت‌های متقاضی موظف هستند از افراد یا مجموعه‌های معرفی‌شده از طرف تینت هزینۀ کمتری دریافت کنند.

 

گرانی فضای کار حل شد

 

دغدغۀ مهم کسب‌وکارها معمولاً پیداکردن جایی است که بتوانند فعالیت خود را در آن شروع کنند. با توجه به قیمت‌ بالای خرید و اجارۀ ملک، کسب‌وکارهای نوپا توان دراختیارگرفتن محیط کار مناسب را ندارند.

این فضا باید امکاناتی داشته باشد که به عنوان محیط کار بتوان از آن بهترین استفاده را کرد و حضور در آن بیشترین تأثیر را بر بازدهی کاری داشته باشد؛ امکاناتی مانند تناسب فضا با تعداد کارمندان، دسترسی به سرویس­های حمل­ونقل عمومی و فضای سبز و... .

شبکۀ فناوری و نوآوری ایران تلاش می‌کند در این زمینه هم در کنار اعضای تینت باشد.

تینت با حمایت از شکل‌گیری فضای کار اشتراکی تا سقف ۳۰ درصد از هزینه‌های استقرار افراد را کاهش می‌دهد. و شرکت‌های متقاضی موظف هستند هزینه‌ها را برای افراد یا مجموعه‌های معرفی‌شده از طرف تینت کاهش دهند.

فضاهای اشتراکی سراسر کشور می‌توانند با عضویت در شبکۀ فناوری و نوآوری تینت یک پنل اختصاصی داشته باشند. در این پنل می‌توانند اطلاعات مربوط به آدرس و سوابق خود را منتشر کنند. 

اعضای تینت می‌توانند، با مشاهدۀ پنل فضاهای کار اشتراکی با توجه به شهر و محل زندگی و نیازهای خود برای هر یک از آن‌ها درخواست عضویت بفرستند.

نتیجۀ درخواست‌ها را در پنل شخصی اعضا می‌توان دید. (اینجا)

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: