گرانی فضای کار حل شد

دفتر کاری بدون پول پیش و اجاره‏‌های هنگفت؛ فضاهای کار اشتراکی با تنوعی از نظر موقعیت جغرافیایی، امکانات و ... فرصت مناسبی را برای استارت‏آپ‏‌ها و آزادکارها فراهم کرده است.

با همکاری فضاهای کاراشتراکی با ما، سامانه‏‌های ایجاد شده که درآن فهرستی از فضاهای کار اشتراکی موجود در سراسر کشور و امکانات ویژه آن‏ها وجود دارد و اعضای شبکه می توانند به راحتی در پنل خود برای هر یک از آن ها درخواست عضویتشان را ارسال کنند.

گرانی فضای کار حل شد

 

یافتن فضای کاری مناسب همیشه یکی از مسائل مهم افراد برای شروع یک کسب و کار جدید است. از آن جاییکه دفتر کار مناسب می بایست دارای شرایط ویژه ای از جمله هزینه اجاره کم، دسترسی مناسب به نقاط مهم شهر، فضای کافی و ... باشد، یافتن چنین دفتر کاری خود یک معضل می باشد.

از این رو فضاهای کار اشتراکی زیادی در نقاط مختلف شهر ها ایجاد شده اند که دارای مزیت های زیادی از جمله هزینه کم، ارتباط با کسب و کارهای دیگر، شبکه سازی، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی، اینترنت پرسرعت، ، نزدیکی به دانشگاه ها، کمد اختصاصی و .... می باشند.

ما در تینت بستری را فراهم کردیم که فضاهای کاراشتراکی سراسر کشور می توانند با عضویت در شبکه فناوری و نوآوری تینت صاحب یک پنل اختصاصی (شامل اطلاعاتی درباره خدمات فضای کار اشتراکی و آدرس و سوابق آن ها) باشند. شما نیز می توانید پس از عضویت در تینت، با مشاهده پنل فضاهای کار اشتراکی  با توجه به شهر و محل زندگی و نیازهای خود برای هر یک از آن ها درخواست عضویت خود را ارسال نمایید.

نتیجه درخواست شما  نیز در قسمت اعلانات پنل شخصیتان قابل رویت می باشد.(اینجا)

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: