نرم افزار جامع یکپارچه مالی و حسابداری فراز

سیستم حسابداری مهمترین عامل و ابزار در انجام درست و دقیق فعالیتهای یک سازمان واحد حسابداری و مالی آن سازمان می باشد که لازمه آن نیز وجود یک سیستم مالی و حسابداری کارآمد می باشد.

سیستم حسابداری فراز با کاربری آسان و امکانات کامل و منحصر به فرد بستری مطمئن را فراهم نموده تا با صرف کمترین هزینه و زمان جهت ورود اطلاعات، بهترین گزارشات را از وضعیت مالی و حسابداری سازمانها در اختیار مدیران و حسابداران قرار دهد. گزارشات تحلیلی و جامع سیستم حسابداری فراز امکان تحلیل وضعیت موجود برای تصمیم گیری های آتی سازمان ها را فراهم نموده است. در این سیستم تمامی استانداردهای مالی و مالیاتی در نظر گرفته شده است و با تنظیمات مدیریتی و تعریف دسترسی های مورد نیاز امکان ثبت اطلاعات اشتباه و نادرست را از کاربران حتی غیر حرفه ای گرفته است که این امر موجب اطمینان از صحت اطلاعات و گزارشات می شود.استفاده از این سیستم جامع در یک پکیج کامل به علت یکپارچه بودن از انجام عملیات های تکراری در مجموعه جلوگیری کرده و یکپارچه بودن اطلاعات را بین واحدها ودپارتمان های مختلف سازمان تضمین می نماید. به جرات میتوان گفت یک سیستم حسابداری پرقدرت در اختیار شرکت های دانش بنیان و زیرمجموعه شبکه نوآوری قرار خواهد گرفت که به صورت نقد و اقساط فروخته خواهد شد.

همچنین امکان خرید محصول به صورت اقساطی نیز برای اعضای شبکه فناوری و نوآوری ایران فراهم گردیده است.

محصولات زیر در قالب پکیج‌هایی نیز در اختیار اعضا قرار داده شده است و با کلیک بروی هر پکیج میتوانید کاتالوگ آن را ملاحظه نمایید.

پکیج پایه

پکیج پیمانکاری

پکیج خدماتی

پکیج بازرگانی

پکیج تولیدی

 

نرم افزار جامع یکپارچه مالی و حسابداری فراز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: