تینت؛ همه فریلنسرها، تیم‏‌های استارت‌آپی و تمامی افرادی که در پردیس‌‏های نوآوری عضو هستند یا کارآفرینی می‌‏کنند را بیمه تکمیلی می‌نماید.

منظور از پردیس‌های نوآوری چیست؟

پردیس‏‌های نوآوری همان شتابدهنده‌‏ها،‏ فضاهای کار اشتراکی، مراکز نوآوری، مجتمع‏‌های فناوری، باشگاه‌‏های کسب و کار، کارخانه‌‏ها، نواحی و مناطق نوآوری و ... هستند که آزادکارها (فریلنسرها)، تیم‏‌های استارت‏‌آپی، گروه‏‌های نوپا و فناور در آن مستقر می‌باشند و از فضا، امکانات و خدمات موجود در آن‏ها بهره‌‏مند می‏‌شوند.

ثبت نام بیمه تکمیلی فریلنسرها و تیم‌های استارتاپی

 

فریلنسرها و تیم‌های استارتاپی بخوانند؛

به گزارش روابط عمومی شبکۀ فناوری و نوآوری ایران از این پس فریلنسرها، تیم‌های استارتاپی و افراد نوآور مستقر در پردیس‌های نوآوری (یعنی شتاب‌دهنده‌ها، پارک‌های فناوری، مجتمع‌های فناوری، مراکز نوآوری، فضاهای کار اشتراکی و ...) می‌توانند از خدمات بیمۀ تکمیلی بهره‌مند شوند.

دریافت خدمات بیمه تکمیلی

 

دو گام تا ثبت نام؛ 

برای ثبت نام دو گام لازم است.

گام اول: پردیس‌های نوآوری لازم است مشخصات اعضای خود را در سامانه ثبت کنند (با توجه به راهنمای زیر)

گام دوم: ثبت نام متقاضیان طرح (فریلنسرها و تیم‎های استارتاپی) در سامانه بیمه شبکه تینت

 

گام اول چیست؟

برای برخورداری از خدمات بیمه تکمیلی لازم است مجموعه‌هایی که فریلنسرها و دیگر افراد در آن‌ها مستقر هستند، کد ملی افراد مستقر را به تینت معرفی کرده باشند.

پردیس‌های نوآوری می‌بایست:

۱. از طریق کلیک بر روی لینک ثبت نام سایت شـبکه فناوری و نوآوری ایران وارد سامانه ثبت نام بیمه شود.

۲. درصورتی که پردیس (شتابدهنده‏، فضای کار اشتراکی و ...) عضو شـبکه فناوری و نوآوری ایران نشده است، می‌تواند از طریق گزینه عضویت مراحل ثبت‌نام را انجام دهد.

(جهت راهنمایی بیشتر در خصوص عضویت با شماره 09912010898 تماس حاصل فرمایید.)

۳. پس از ورود به سامانه و انتخاب گزینه ثبت‌نام از منوی اصلی، قراردادهایی که پردیس (شتابدهنده و ...) می‌تواند در آن ثبت نام کند نمایش داده می‌شود.

ثبت نام بیمه تکمیلی فریلنسرها و تیم‌های استارتاپی

راهنمای ثبت کدهای ملی افراد مستقر در پردیس‌‏های نوآوری

در صورتی که مجموعه شما جزو تعریف پردیس نوآوری و مشمول طرح است ولی قراردادی ندیده‌اید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

شماره تماس تیم پشتیبانی 02176250036

۴. با کلیک بر روی دکمه "اعلام افراد مجاز برای ثبت نام" و در صفحه جدید، نیاز است تا کدملی افراد آزادکار (فریلنسر) یا عضو تیم را وارد نمایید.

این کد ملی‏ها افرادی خواهند بود که از نظر شما عضو مجموعه پردیس شما هستند و میتوانند از بیمه تکمیلی ویژه فریلنسرها و تیم‏های استارت آپی بهره‏مند شوند.

راهنمای ثبت کدهای ملی افراد مستقر در پردیس‌‏های نوآوری در سامانه بیمیتک

۵. برای ثبت کدهای ملی یا بر روی دکمه " وارد کردن کدهای ملی" کلیک کرده و در صفحه جدید و در پنجره مربوطه هر کد ملی را در یک سطر تایپ کنید، یا با دانلود نمونه فرمت های قرار گرفته، کدهای ملی را در فایل مربوطه وارد نموده و فایل را آپلود نمایید.

پس از اقدامات فوق افرادی که در لیست شما باشند می‏توانند به سایت ثبت نام بیمه (از طریق لینک در صفحه اصلی سایت تینت به آدرس Tinet.ir) مراجعه کنند و پس از عضویت در شبکه نوآوری و فناوری ایران باشد و ورود به سایت بیمه، قرارداد مرتبط با ثبت نام اعضای استارت آپ ها را دیده و مراحل ثبت نام را طی نماید.

 

خبر مرتبط:

ثبت نام بیمه تکمیلی فریلنسرها و تیم‌های استارتاپی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: