معاون اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در دیدار با رییس جهاد دانشگاهی بر ضرورت همکاری این ستاد با جهاد دانشگاهی برای برند سازی کسب و کارهای دانش بنیان تاکید کرد.

رییس جهاد دانشگاهی و معاونین و مدیران ارشد جهاد در نشستی مشترک با معاون اقتصادی و مدیران هلدینگ‌های اقتصادی، انرژی و دانش بنیان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای توسعه همکاری فناورانه دو طرف بحث و تبادل نظر کردند.

شکرخواه، معاون اقتصادی ستاد اجرایی در دیدار با رییس جهاد دانشگاهی ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از توانمندی‌های فناورانه جهاد دانشگاهی توسط ستاد اجرایی، به مدیران ستاد اعلام کرد: باید با مجموعه جهاد دانشگاهی همکاری فناورانه داشته باشیم.
وی همچنین همکاری با جهاد دانشگاهی برای برندسازی و همکاری در حوزه دانش بنیان را از مدیران ارشد ستاد اجرایی خواستار شد.
بقایی، رییس هیات مدیره گروه اقتصادی ستاد نیز اعلام کرد: باید گروه اقتصادی تدبیر و جهاددانشگاهی تولید داخل را برای ایجاد اشتغال یک اصل بدانند تا با استفاده از ظرفیت‌های فناورانه جهاددانشگاهی و سرمایه‌گذاری و حمایت ستاد اجرایی بتوانیم پروژه‌های فناورانه در حوزه مخابرات، کشاورزی و دامپروری را انجام دهیم و توسط جهاددانشگاهی لیسانس‌های مورد نیاز در حوزه ICT را کسب کنیم و در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری با تکنولوژی بومی شده توسط جهاددانشگاهی ظرفیت برداشت محصول و تولید گوشت و شیر را افزایش داده و به محرومیت زدایی کشور کمک کنیم.
راحت، مدیر هلدینگ انرژی نیز ضمن معرفی حوزه‌های قابل همکاری، آمادگی هلدینگ انرژی را برای استفاده از کالاها و تجهیزات ساخت داخل جهاددانشگاهی اعلام و به نقش جهاد دانشگاهی در کنار ستاد اجرایی برای انتقال و بومی‌سازی فناوری‌های مورد نیاز صنعت نفت تاکید کرد.
 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: