دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق برای حضور شرکت‌های خلاق در دومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی «تهران هوشمند» تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته است.

این رویداد بین‌المللی که موضوع استراتژیک هوشمندسازی پایتخت را در دستور کار خود قرار داده است در دومین دوره برگزاری شعار «تهران من، تهران هوشمند» را با رویکرد به شهر زیست پذیر و افزایش مشارکت شهروندان سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است.
برپایی میزگردهای تخصصی با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند در تهران و دیگر مراکز بزرگ استانی کشور، کارگاه‌های ارایه محصول و معرفی خدمات با مشارکت حداکثری استارتاپ‌های برتر کشور در زمینه مدیریت شهری، نمایشگاه بزرگ جانبی با حضور شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در موضوعات مرتبط با رویداد تهران هوشمند خدمات و محصولی برای عرضه دارند از دیگر برنامه‌های دومین دوره همایش و نمایشگاه تهران هوشمند است.
مطابق دستورالعمل‌های حمایتی از شرکت‌های خلاق در خصوص حضور در نمایشگاه‌های منتخب داخلی، شرکت‌های خلاق از تخفیف 50 درصدی تا سقف 20 میلیون ریال جهت اخذ غرفه بهره‌مند می‌شوند لذا نمایشگاه مذکور نیز برای حضور شرکت‌های خلاق مورد حمایت دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق است و دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق نیز برای حضور شرکت‌های خلاق در دومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی «تهران هوشمند» تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته است.
شرکت‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به سایتhttp://smart-tehran.ir یا با تماس با شماره‌های ۶۶۵۰۳۰۱۹ ، ۶۶۵۵۳۳۴۷ و 09124468713 اقدام به ثبت‌نام کنند.
 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: