دومین شعبه پارک فناوری پردیس بانام کارخانه نوآوری "های‌وی" تاسیس شد


پس از تأسیس و راه‌اندازی شعبه اول پارک فناوری پردیس با نام کارخانه نوآوری آزادی، شعبه دوم این پارک نیز تحت عنوان کارخانه نوآوری"‌های وی" به‌طور رسمی تأسیس شد و پس از عملیات بازسازی و تجهیز، فعالیت خود را از اوایل سال آینده با تمام ظرفیت آغاز خواهد نمود.

 

به گزارش شبکه نوآوری تهران، مهدی عظیمیان مدیر امور شعب پارک فناوری پردیس ضمن بیان مطلب بالا گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، فرصت بسیار مناسبی برای حضور صاحبین ایده و تیم‌های استارت‌آپی در فضاهای کاری اشتراکی داخل کارخانه فراهم‌شده است و همچنین امکان حضور شتابدهنده ­ها، سرمایه­ گذاران خطرپذیر و فرشتگان کسب‌وکار، شرکت­های خدمات مشاوره، مربیان و منتورها و افراد آزادکار (فری‌لنسر) نیز میسر می‌باشد.
وی افزود: فرصت هم‌افزایی بین استارت‌آپ‌ها، استفاده از خدمات مربیان مجرب، ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران، صندوق‌ها و سرمایه‌گذاری جسورانه، بخشی از حمایت‌های این کارخانه از استارتاپها است.
او ادامه داد: خدمات و امکانات رفاهی از قبیل کافه، رستوران، اتاق‌های جلسات و... از جمله مزایای فراهم‌شده برای حضور استارت‌آپ‌ها در کارخانه نوآوری های‌وی می‌باشد.
عظیمیان در خاتمه گفت: تیم‌های استارت‌آپی پس از طی نمودن فرآیند عضویت و استقرار در کارخانه، مشمول بخشی از مزایای عضویت در پارک بوده و از حمایت‌های مربوطه بهره‌مند خواهند شد.
شایان ذکر است، کارخانه نوآوری های‌وی در زمینی به ابعاد حدوداً 5000 مترمربع و در حوالی میدان نوبنیاد تهران با همکاری باشگاه کارآفرینی تیوان تأسیس‌شده است. متقاضیان عضویت و حضور می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22968046 تماس حاصل نمایند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: