رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی بر تامین مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ملی با توان و ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی بر تامین مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ملی با توان و ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد.

به گزارش شبکه نوآوری تهران، «علی وحدت» در نشستی مشترک با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک آینده که در محل مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد، بر استفاده از تمام ظرفیتهای موجود در نظام بانکی و همچنین صندوق های پژوهش و فناوری برای بهره مندی شرکتهای دانش‌بنیان از این پتانسیل تاکید کرد.
وی با اشاره به گسترش همکاری دو طرفه با هدف حمایت بیشتر از شرکت‌های دانش‌بنیان، از ورود صندوق به تامین مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ملی به ویژه در حوزه‌های پراهمیت مانند خورشیدی، آب و محیط زیست خبر داد.
مدیرعامل بانک آینده نیز در ادامه این نشست ضمن تاکید بر آمادگی این بانک جهت ارائه خدمات متنوع مالی در کمترین زمان ممکن، از ایجاد کارگروه ویژه دانش‌بنیان در این بانک جهت تعامل مستقیم با صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد.
«جلال رسول اف» در ادامه ضمن اشاره به سازگاری بانک‌ها با نیازهای جدید جامعه گفت: وجود نوگرایی در فضای اقتصاد دانش‌بنیان چالش‌ها و فرصت‌های جدیدی را به وجود آورده است که با شناخت عمیق از شرایط می‌توان باعث تعالی روزافزون اقتصاد کشور شد.
 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: