یازدهمین دوره فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس از 25 اسفندماه سال 97 آغاز و تا 23 فروردین 98 با در نظر گرفتن جامعه هدف، اعم از فرهیختگان، نوآوران و نخبگان حوزه استارت‌آپی کشور، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، سید علی هزاوه، مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان با اعلام مطلب فوق، گفت: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های فناوری برق‌و الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مکانیک پیشرفته و مکاترونیک، تجهیزات پزشکی، پرینترهای سه‌بعدی و تولید دیجیتال، و نانو مواد می‌توانند جهت درخواست به سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرس www.techelite.ir مراجعه نمایند.

او ضمن بیان اینکه، وجود تیم کاری کارآفرین، متخصص و باانگیزه، طرح فناورانه باقابلیت تجاری‌سازی و برنامه کاری منسجم از الزامات عضویت در مرکز رشد است، افزود: در خصوص مراحل پذیرش متقاضیان، صاحبان طرح با تکمیل و ارسال فرم اولیه تقاضای عضویت و با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح موردنظر در فرآیند عضویت قرار می‌گیرند و در صورت تائید اولیه طرح، جلسه مصاحبه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار و فنی مورد تائید قرار گیرد.

هزاوه به محدودیت فضای استقرار شرکت‌ها و تعداد درخواست‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در گام بعدی با تائید کارشناسان مربوطه تیم‌هایی که موردپذیرش اولیه قرار گیرند به مدت 3 ماه در فضای کاری اشتراکی، تحت آموزش برخی مهارت‌های مهم قرارگرفته و در پایان دوره از طرح خود دفاع خواهند کرد.

مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان در خاتمه گفت: این آموزش‌ها و مهارت‌ها در دوره پیش رشد و دوره رشد کامل‌تر و تخصصی‌تر خواهد بود.

گفتنی است، مرکز رشد با داشتن شبکه گسترده همکاران(خصوصی و دولتی) و با ارائه امکانات و خدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهای فناوری عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصی و تخصیص فضای استقرار، روند تجاری‌سازی طرح‌ها را تسریع می‌نماید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: