یازدهمین دوره فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد پارک فناوری پردیس منتشر شد

یازدهمین دوره فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس از 25 اسفندماه سال 97 آغاز و تا 23 فروردین 98 با در نظر گرفتن جامعه هدف، اعم از فرهیختگان، نوآوران و نخبگان حوزه استارت‌آپی کشور، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، سید علی هزاوه، مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان با اعلام مطلب فوق، گفت: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های فناوری برق‌و الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مکانیک پیشرفته و مکاترونیک، تجهیزات پزشکی، پرینترهای سه‌بعدی و تولید دیجیتال، و نانو مواد می‌توانند جهت درخواست به سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرس www.techelite.ir مراجعه نمایند.

او ضمن بیان اینکه، وجود تیم کاری کارآفرین، متخصص و باانگیزه، طرح فناورانه باقابلیت تجاری‌سازی و برنامه کاری منسجم از الزامات عضویت در مرکز رشد است، افزود: در خصوص مراحل پذیرش متقاضیان، صاحبان طرح با تکمیل و ارسال فرم اولیه تقاضای عضویت و با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح موردنظر در فرآیند عضویت قرار می‌گیرند و در صورت تائید اولیه طرح، جلسه مصاحبه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار و فنی مورد تائید قرار گیرد.

هزاوه به محدودیت فضای استقرار شرکت‌ها و تعداد درخواست‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در گام بعدی با تائید کارشناسان مربوطه تیم‌هایی که موردپذیرش اولیه قرار گیرند به مدت 3 ماه در فضای کاری اشتراکی، تحت آموزش برخی مهارت‌های مهم قرارگرفته و در پایان دوره از طرح خود دفاع خواهند کرد.

مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان در خاتمه گفت: این آموزش‌ها و مهارت‌ها در دوره پیش رشد و دوره رشد کامل‌تر و تخصصی‌تر خواهد بود.

گفتنی است، مرکز رشد با داشتن شبکه گسترده همکاران(خصوصی و دولتی) و با ارائه امکانات و خدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهای فناوری عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصی و تخصیص فضای استقرار، روند تجاری‌سازی طرح‌ها را تسریع می‌نماید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: