نمایشگاه ITU TELECOM WORLD 2019 از 9 تا 12 سپتامبر 2019 معادل 18 تا 22 شهریور 1398 در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

نمایشگاه تلکام مجارستان به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه‌ی ITU از 18 تا 22 شهریور 1398 در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
چرا نمایشگاه ITU متفاوت‌تر از نمایشگاه‌های دیگر است؟
•    بازدیدکنندگان تاثیرگذار: از بخش دولتی و خصوصی، بخش های توسعه یافته و بازارهای یکپارچه
•    نمایشگاه بین المللی: به نمایش درآوردن نوآوری‌های جهانی و فرصت‌های سرمایه گذاری
•    تمرکز: کمک به ترویج و توسعه تکنولوژی‌های ارائه شده توسط SMEها، مبتکران و کارآفرینان صنعت دیجیتال
•    بینش: درک مشکلات و موانع فعلی صنعت و رشد و دگرگونی اکوسیستم ICT
•    گفتمان در سطح جهانی: با حضور سخنرانان متخصص در تکنولوژی، قانونگذاری و استراتژی
•    حضور قدرتمند: برای یکپارچه سازی بازارها
•    ارتباطات: ارتباط رو در رو در بالاترین سطوح
•    برنامه معرفی برگزیدگان: قدردانی و اعتبار از طرف ITU به عنوان برگزیده در بخش دولت و SMEها
ا    حمایت‌های هدفمند: برای توسعه سهامداران کلیدی در اکوسیستم‌های دیجیتال بومی
دولت مجارستان به دنبال حمایت هر چه بیشتر از صنعت ICT برای برنامه های موفقیت آمیز دیجیتالی است تا فرهنگ دیجیتالیزه شدن و همکاری بین دستگاه ها را افزایش دهد. در همین راستا، توسعه و یکپارچگی 5G در مجارستان باعث شده است تا این کشور به عنوان یکی از اصلی ترین پیشگامان معرفی نسل پنجم شناخته شود.
مجارستان با تمرکز بر برنامه هایی برای Super-fast broadband، توسعه SMEها با قدرت بخشیدن به ظرفیت های آن ها، توانمندی ها، دستیابی به سرمایه ها و همکاری با شرکای بزرگ به دنبال افزایش سهم ICT در بازار داخلی و بین المللی است.
نمایشگاه ITU TELECOM WOLRD که در بوداپست مجارستان برگزار می شود می تواند فرصت مناسبی برای حضور دولت ها، بیزینس ها، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و همه بازیگران صنعت ICT باشد تا بتوانند دانش خود را به اشتراک بگذارند، ارتباطات جدید ایجاد نمایند، شرکای تجاری پیدا کنند و نسل بعدی صنعت ICT را با همراهی یکدیگر آغاز و توسعه دهند.
امکانات ارائه شده در غرفه:
میز و صندلی بسته به متراژ غرفه‌ها، کابل اینترنت، نور، کف پوش، سطل زباله و کانتر از جمله امکانات ارائه شده در غرفه است.
توضیح: سایز کانترها و سردر غرفه ها و جایگاه‌های مخصوص بنرها ارائه می شود و شرکت کنندگان طبق فرمت درخواست شده، طرح های خود را تا زمان معین ارائه کرده و بنرها توسط پیمانکار ITU چاپ و نصب خواهد شد. هر شرکت با حضورش در پاویون ایران می تواند نامزد دریافت جایزه‌ی شرکت کننده‌ برتر شود.
برای اختصاص فضای نمایشگاهی، شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه ITU بوداپست، فرصت دارند حداکثر تا تاریخ 98/4/10 اقدام به ثبت نام کنند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: