مدیرعامل یکی از شرکت‌های شتابدهنده، به جزئیاتی از دیدار فعالان اکوسیستم دانش بنیان و مدیران پارک فناوری پردیس با رهبر انقلاب اشاره کرد.

جمعی از فعالان اکوسیستم دانش‌بنیان و مدیران پارک فناوری پردیس در دیدار با رهبر انقلاب به تشریح زیرساخت‌های کشور در این حوزه و دستاوردهای آن پرداختند.

امیرحسین کارآگاه؛ مدیرعامل شرکت شتابدهنده پرسیس ژن درباره جزئیات این دیدار به خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم گفت: در دیدار با مقام معظم رهبری، اکو سیستم اقتصاد دانش‌بنیان که از مرحله ایده آغاز و به بازار ختم می‌شود، خدمت معظم‌له ارائه شد.

وی افزود: بخشی از زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان به سیاست‌گذاری نهادهای بالادستی و حاکمیتی مربوط می‌شود‌ و بخش دیگر آن توسط بخش خصوصی از ایده تا تجاری‌سازی فناوری و ایجاد کسب و کار، راهبردی می‌شود که در جلسه با رهبری عملکرد‌ها در این حوزه نیز مورد بررسی و تشریح قرار گرفت.

کارآگاه، شتابدهنده‌ها را یکی از ارکان اصلی این زیست‌بوم معرفی وتصریح کرد: شتابدهنده  پرسیس ژن به عنوان یکی از شتابدهنده‌های فناوری، در توسعه داروهای بیماران خاص و صعب العلاج و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان جدید در این حوزه، به ارائه دستاوردهای خود پرداخت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: