بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا از بیزنس‌مدل مناسبی برخوردار نیستند که این مسئله به ناتوانی آنان در فروش می‌انجامد؛ مسئله ای که در کوتاه‌مدت، افت استارتاپ و در دراز مدت، شکست آن را به دنبال خواهد داشت. این از آن روست که طراحی کسب و کاری نوپا نیازمند دانش، تجربه و ارتباطات ویژه ای است که عموم تیم‌های جوان و خلاق کمتر از آن بهره مندند.

شتاب‌دهنده فردوسی با آگاهی کامل نسبت به چالش های کسب و کارهای نوپا، دوره ای با عنوان «کشف» را طراحی نموده است که به استارتاپ‌ها و تیم‌های خلاق کمک می کند تا تحت نظر متخصصین این حوزه، بیزنس‌مدل مناسبی را طراحی کنند و کسب‌وکار خود را به صورت اصولی رشد دهند؛ بدین گونه، زمان و هزینه‌های راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا کاهش و از طرف دیگر، احتمال موفقیت آنان افزایش می‌یابد.

شتاب‌دهنده کسب وکار فردوسی با همکاری رسانه «آخرین خبر» به عنوان فراگیرترین رسانه فارسی‌زبان در فضای مجازی بر آن است تا در دهمین دوره کشف، تیم‌های خلاق و استارتاپ‌هایی را پذیرش کنند که در یکی از حوزه‌های زیر فعالیت می‌کنند:

فراخوان دهمین دوره کشف شتاب‌دهنده فردوسی

در صورتی که در این دوره پذیرش شوید، قادر خواهید بود تا بصورت رایگان، از دانش و تجربه تخصصی شتاب‌دهنده فردوسی در حوزه طراحی، راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارهای نوپا بهره‌مند شوید و استارتاپ خود را رشد دهید. به علاوه قادر خواهید بود تا به کمک مربیان و منتورهای متخصص آخرین خبر در حوزه رسانه و تبلیغات، اقدام به طراحی و تولید محتوایی کنید که مورد استقبال مخاطبان خود قرار گیرد؛ به نحوی که ظرف مدت کوتاهی به بستری جذاب برای درج تبلیغات تبدیل شود.

در صورتی که در دوره «کشف» موفق عمل کنید، به دوره «شتاب» راه خواهید یافت، جایی که شتاب‌دهنده فردوسی روی تیم شما سرمایه‌گذاری نموده و طی دوره ۴ ماهه «شتاب»، کسب و کار شما را برای جذب سرمایه‌گذار آماده و در شبکه سرمایه‌گذاران خود رونمایی می‌کند.

برای شرکت در دوره کشف، کافی است فرم پذیرش شتابدهنده فردوسی را تکمیل کنید. فراخوان پذیرش در دهمین دورۀ کشف  از ۲۷ مرداد ماه آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است که شروع این دوره، ابتدای مهر ماه ۹۸ خواهد بود.

فرم پذیرش شتابدهنده فردوسی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: