به اطلاع کلیه فرهیختگان، نوآوران و نخبگان حوزه استارتاپی کشور می‌رساند دوازدهمین دوره فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس که از ۱۶ مهر ماه آغاز شده است، تا ۱۰ آبان‌ماه سال‌ جاری ادامه خواهد داشت.

تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های فناوری برق و تجهیزات الکترونیکی، فناوری های دیجیتال و IT، مکانیک پیشرفته و مکاترونیک، سلامت وتجهیزات پزشکی، انرژی های تجدید پذیر و نانو تکنولوژی ومواد پیشرفته می‌توانند جهت درخواست به سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرس www.techelite.ir مراجعه نمایند.

مرکز رشد با داشتن شبکه گسترده همکاران (خصوصی و دولتی) و با ارائه امکانات وخدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهای فناوری عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصی و تخصیص فضای استقرار، روند تجاری‌سازی طرح‌ها را تسریع می‌نماید.

خاطر نشان می‌سازد وجود تیم کاری کارآفرین، متخصص و با انگیزه‌، طرح فناورانه با قابلیت تجاری‌سازی و برنامه کاری منسجم از الزامات عضویت در مرکز رشد می‌باشد.

مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح آغاز و با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر، فرآیند عضویت ادامه می یابد. در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار و فنی مورد بررسی قرار گیرد.

در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه تیم‌هایی که مورد پذیرش اولیه قرار گیرند به مدت ۱۲ هفته در فضای کاری اشتراکی، بصورت فشرده برخی مهارت‌های مهم و اصلی راه‌اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه را فرا می گیرند و در پایان دوره از طرح خود دفاع خواهند کرد. این فراگیری مهارت‌ها در ادامه حضور در مرکز رشد بصورت تخصصی‌تر و با تمرکز بیشتری انجام می گیرد. همچنین لازم به ذکر است طرح های برتر جهت استقرار در مرکز رشد برگزیده می‌شوند.

مراحل عضویت مرکز رشد

همواره می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 76250250-021 داخلی 2227 (مهندس سیری) و 2226 (مهندس درویش متولی) تماس بگیرید.

امکان شرکت برای تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های :

  • فناوری برق و تجهیزات الکترونیکی
  •  فناوری‌های دیجیتال وIT  
  •  مکانیک پیشرفته و مکاترونیک
  •  سلامت وتجهیزات پزشکی
  • انرژی‌های تجدید پذیر و نانو تکنولوژی ومواد پیشرفته 

شرایط عضویت:

  • داشتن تیم کاری کارآفرین، متخصص و باانگیزه
  • داشتن طرح فناورانه با قابلیت تجاری‌سازی
  • داشتن برنامه کاری منسجم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: