حسابداری ارزان

نرم افزارهای سنتی به لحاظ هزینه‌بر بودن، کند بودن، نیاز به پشتیبانی مستمر و عدم دسترسی بی‌وقفه در تمام ساعات شبانه روز به یک چالش بزرگ تبدیل شده اند، نرم افزار حسابداری ابری استورم برای حل یکجای تمام این مشکلات آمده است. ما در نظر داریم بتوانیم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه و نیاز شما در اختیارتان قرار دهیم.

ایده‌ی استورم از ۱۰ سال پیش با مشاهده‌ی مشکلاتی که کسب و کارها در نرم افزارهای حسابداری سنتی خود دارند، آغاز شد. این مشکلات هزینه های بسیار زیادی را برای کسب و کارها دارد.

تجربه در زمینه ی نرم افزارهای آفلاین این رویکرد را بوجود آورد که می‌توان با یک سیستم آنلاین محدودیت دسترسی، هزینه های بالا برای ایجاد یک زیرساخت و پشتیبانی و همچنین امنیت اطلاعات در جهت حفظ آنها را پوشش داد.

استورم از سال ۹۴ در زیرساخت .NET پیاده سازی شد اما پس از آزمایش‌های متفاوت در رابطه با عملکرد سیستم در تعداد عملیات بالا و همزمان، این پروژه به علت عدم پاسخگویی به توقعات تیم، متوقف شد و از ابتدای سال ۹۵ در یک زیرساخت جدید و قوی پیاده سازی شد.

استورم در دی ماه سال ۹۵ پس از مراحل گزینش و ارزیابی در دوره ی آواکمپ شتاب‌دهنده‌ی آواتک پذیرفته شد. پس از گذراندن دوره ی آواکمپ نوبت به انتخاب تیم های برتر برای رفتن به دوره ی شتابدهی رسید و استورم نیز به عنوان تیم برگزیده به دوره ی شتابدهی رفت. پس از گذراندن دوره های حرفه ای در زمینه عملکرد سیستم، شناخت مشتری و ارائه خدمات درست وارد مرحله ی جذب سرمایه شد.

استورم پس از ارزیابی های فراوان که در زمینه ی تیم، محصول و استراتژی های آتی توسط سرمایه گذاران انجام شد، مورد استقبال فراوان قرار گرفت و بسرعت مراحل جذب سرمایه را طی نمود.

استورم با بررسی های انجام شده «صندوق فناوری‌های نوین» که یک نهاد مالی می باشد را برای همکاری و مشارکت برگزید.

«صندوق توسعه فناوري هاي نوين»، از جمله صندوق هاي غيردولتي پژوهش و فناوري است كه به منظور ايجاد زمينه هاي مشاركت و سرمايه گذاري بخش غيردولتي و حمايت كمي و كيفي از فعاليتهاي پژوهشي كاربردي- توسعه اي و فناوري و همچنين ارائه خدمات مالي ويژه و منحصر به فرد به كارآفرينان متخصص و نوآوران با حمايت دولت و پارك فناوري پرديس مستند بر ماده ۱۰۰ قانون برنامه سوم توسعه كشور (مكرر در ماده ۴۵ قانون برنامه چهارم توسعه) و بر اساس مجوز كارگروه مربوطه، در سال ۱۳۸۶ تاسيس گرديد.

سهامداران اين صندوق عبارتند از:

  • وزارت علوم، تحقيقات و فناوري
  • پارك فناوري پرديس رياست جمهوري
  • شركت كارآفريني و فناوري ايران
  • موسسه توسعه فناوري نخبگان
  • موسسه توسعه علم و فناوري ايرانيان

اکنون استورم با جذب نیروهای متخصص و باپشتکار آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان خود می باشد که تاکنون توانسته با رویکرد صادقانه مشتریان خود را راضی نگه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: