در این بازار خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، فناوری ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‏ افزارها و ... در دسترس اعضای شبکه قرار گرفته است. این خدمات توسط شرکت‏ ‏ها و افراد متخصصی فعال در این حوزه که بعنوان کارگزاران شبکه شناخته می‏شوند ارائه شده و اعضای شبکه می ‏توانند با توجه به رزومه هر کارگزار و ...

در بازار فناوری، با توجه به نیازهای مشتری خدمات متنوعی توسط کارگزاران حرفه‌ای ارائه می‌شود. از طرفی شما به عنوان فعال حوزه فناوری می‌توانید در این محیط محصولات خود را برای مشتریان بالقوه عرضه کنید.

در بازار فناوری، خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‌افزارها و ... در اختیار کاربران شبکه قرار گرفته است. این خدمات که هر روز بر تعدادشان افزوده می‌شود توسط شرکت‌ها و افراد متخصص فعال در این حوزه که به عنوان کارگزاران شبکه شناخته می‌شوند ارائه شده و اعضای شبکه می‌توانند با توجه به رزومه و شرایط هر کارگزار برای ارائه خدمت، درخواست خود را برای او ارسال کنید.

بازار فناوری اطلاعات
همچنین اعضای حقوقی شبکه شامل شرکت‌ها و موسسات عضو و فعال در بخش فناوری اطلاعات که دارای محصول یا خدماتی در این حوزه هستند می‌توانند با ثبت نام در بخش کارگزاری بازار، خدمات و محصولات خود را جهت عرضه به سایر اعضا به این بازار اضافه نمایند.

لازم به ذکر است که بازار خدمات تینت تنها مخصوص محصولات و خدمات شرکت‌ها نیست و به زودی امکان ارائه خدمت توسط افراد فعال در این حوزه و همچنین تیم‌های فناور و به این بازار اضافه خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: