شبکه فناوری و نوآوری ایران

بازار تسهیلات مالی

بازار تسهیلات مالی

یکی از نیازهای شرکت‌ها، به‌خصوص شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها آگاهی‌داشتن از شرایط تسهیلات مالی، چگونگی دست‌یافتن به آن‌ها و همچنین شیوۀ استفاده از آن‌‌هاست. این تسهیلات که کمک می‌کنند شرکت‌ها و استارتاپ‌ها بتوانند در بازار پرتنوع وارد شوند و پیشرفت کنند عبارت‌اند از: خدمت مالی، بازرگانی و امور گمرکی، حقوقی و مالکیت فکری و آموزشی و...
بازار مشارکت در مناقصه‌ها و کنسرسیوم‌ها

بازار مشارکت در مناقصه‌ها و کنسرسیوم‌ها

در بازار مشارکت در مناقصات، آگهی‌های متنوع و مختلفی از مناقصات سازمان‌ها، شرکت‌ها و سایر نهادهای دولتی، عمومی و خصوصی را در اختیار دارید.
بازار پول هوشمند

بازار پول هوشمند

سرمایه‌های هوشمند یا smart mony در ارتقا، بهره‌وری و کارآمدکردن بنگاه‌های اقتصادی نقش مهمی دارند.
بازار فناوری اطلاعات

بازار فناوری اطلاعات

در این بازار خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، فناوری ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‏ افزارها و ... در دسترس اعضای شبکه قرار گرفته است. این خدمات توسط شرکت‏ ‏ها و افراد متخصصی فعال در این حوزه که بعنوان کارگزاران شبکه شناخته می‏شوند ارائه شده و اعضای شبکه می ‏توانند با توجه به رزومه هر کارگزار و ...
بازار خدمات کسب و کار

بازار خدمات کسب و کار

بازار خدمات کسب و کار یک بازار ارائه خدمات در حوزه های متنوعی اعم از بازاریابی و تبلیغات، بازرگانی و امور گمرکی، حقوقی و مالکیت فکری و آموزشی و . . . است. این بازار با تنوع بسیار زیادی از کارگزاران خدمت شروع به کار کرده است و تحت نظر حامیان مقتدری می باشد. در این بازار تلاش شده است تمام نیازهای یک کسب و کار در نظر گرفته شود.
بازاری متنوع برای کسب و کارها

بازاری متنوع برای کسب و کارها

بازار خدمات کسب و کار بازار ارائه خدمات در حوزه‌های متفاوت است؛ ازجمله: بازاریابی و تبلیغات، بازرگانی و امور گمرکی، حقوقی و مالکیت فکری و آموزشی و... این بازار با تنوع چشمگیری از کارگزاران خدمت شروع به کار کرده است و حامیان مقتدری بر آن نظارت می‌کنند. تلاش کرده‌ایم در این بازار تمام نیازهای کسب و کارها را در نظر بگیریم.