ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس 2020 در دهه اول اسفند ماه آغاز شد. نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2020) با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

علی رغم شروع ثبت نام در ماه جاری، نهمین نمایشگاه اینوتکس، سال آینده طی روزهای ۱۸ تا ۲۱ خردادماه سال آتی برگزار می شود.


ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2020 آغاز شد

 

اینوتکس ۲۰۲۰ با حضور «شرکت‌های فناور»، «استارتاپ‌ها»، «شتاب‌دهند‌ه‌ها و مراکز رشد»، «منتورها و مشاوران»، «مخترعان»، «پارک‎های فناوری»، «دانشگاه‌ها»، «صندوق‌های جسورانه و سرمایه‌گذاران»، «ارائه‌کنندگان فضای کار اشتراکی»، «ارائه دهندگان خدمات تجاری‌سازی»، «برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی»، «کارگزاران تبادل (بروکرهای) فناوری» و «رسانه‌های استارتاپی» برگزار خواهد شد.

متقاضیان شرکت در نهمین دوره از نمایشگاه اینوتکس می‌توانند از ۱۰ اسفندماه سال جاری تا ۲۵ فروردین ماه سال ۹۹ برای ثبت‌نام به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

زیست‌بوم نوآوری و فناوری زیر یک سقف

نمایشگاه اینوتکس با اهداف اصلی «توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست­‌بوم نوآوری و فناوری»، «جذب سرمایه برای استارتاپ­‌ها و شرکت‌­ها و نیز معرفی فرصت­‌های نوین سرمایه­‌گذاری» و «شبکه‌سازی بین‌المللی و تولید محتوای ناب آموزشی» برگزار می‌شود و محلی برای گردهمایی کلیه اجزای اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور و رویدادی برای ملاقات متخصصین و کارشناسان، کارآفرینان، سرمایه گذاران، مخترعان و سیاست گذاران است.

ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2020 آغاز شد

این نمایشگاه بر سه حوزه «هوشمند‌سازی»، «دیجیتال»، و «توسعه پایدار» تمرکز می‌کند. افراد و شرکت‌های حاضر در اینوتکس، امکان ارتباط رودررو با نقش‌آفرینان موثر زیست‌بوم نوآوری و فناوری از قبیل کارآفرینان، مسئولان دولتی و چندین هزار نفر بازدیدکننده را خواهند داشت.

 

حضور بیش از ۱۸۰۰۰ نفر

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده و با توجه به آمار سال‌های گذشته، بیش از ۱۸۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد. بیش از ۵۰۰ شرکت‌، استارتاپ، سرمایه‌گذار و ... در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت و بیش از ۶۰۰ جلسه B2B در حاشیه این رویداد برگزار خواهد شد.

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: