شبکه فناوری و نوآوری ایران

رویداد ارائه نیازهای فناورانه مواد شوینده

رویداد ارائه نیازهای فناورانه مواد شوینده

رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنایع در حوزه مواد شوینده از سلسله رویدادهای تاب‌آوری و رقابت‌پذیری زنجیره‌ ارزش با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان در تاریخ ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌گردد.

معرفی دوره دوم طرح توانمندسازی صدف

دومین دوره طرح توانمندسازی صدف در نیمه اول سال ۹۸ با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر در چهار استان تهران، اصفهان، یزد و کرمانشاه برگزار شد.

معرفی دوره اول طرح توانمندسازی صدف

اولین دوره طرح توانمندسازی صدف در نیمه دوم سال 97 و با حضور 400 نفر در استان تهران برگزار شد.

گزارشی پیرامون بررسی عملکرد سومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی

شبکه فناوری و نوآوری ایران (Tinet) از مجموعه‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هم‌زمان با آغاز ثبت نام چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی و رسیدن به ماه‌های پایانی معرفی سومین دوره، در این گزارش به بررسی عملکرد و نتایج سومین آزمون استخدام بخش خصوصی پرداخته است.
احداث پارک اقتصاد دیجیتال
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

احداث پارک اقتصاد دیجیتال

تفاهم نامه ایجاد نخستین پارک اقتصاد دیجیتال در پارک فناوری پردیس با حضور آقایان ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات منعقد شد.

اخذ تاییدیه و دریافت حمایت فضاهای کار اشتراکی

تینت با حمایت از شکل‌گیری فضای کار اشتراکی، هزینه‌های استقرار افراد در این فضاها را کاهش می‌دهد.
پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
ثبت نام نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ آغاز شد

ثبت نام نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ آغاز شد

ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس 2020 در دهه اول اسفند ماه آغاز شد. نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2020) با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
پردیس سامیت 2020 با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری برگزار شد

پردیس سامیت 2020 با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری برگزار شد

سومین دوره گردهمایی پردیس سامیت 2020، با حضور ریاست، معاونان و مدیران پارک فناوری پردیس، خانم «مندیپ اوبراین» نماینده یونیسف در ایران، همچنین برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی و نوآوری و مدیران شرکت‌های شتابدهنده نوآوری، در پارک فناوری پردیس برگزار شد. خانم اوبراین در این برنامه خبر از برگزاری جایزه ملی بهترین نوآوری برای پرداختن به چالش‌های پیش روی کودکان داد.
۱